Volkswagen ID.4-kā tas izskatīsies un kad tas būs gatavs?

Autore: admin
Pirmais elektriskais bezceļu Volkswagen, ID.4, tuvojas ar straujiem soļiem uz oficiālās prezentācijas. Autocar raksta, ka modelis būs redzams auto show in New York city, kas notiks aprīlī. Lai gan zīmola fani gaidīja viņu uz Ženēvas auto izstādē, Volkswagen nesteidzas. Viņš prezentēs savu pirmo elektrisko apvidus tikai aprīlī Ņujorkā.

Auto būs balstīta uz koncepciju ID Crozz, ko pirms diviem gadiem, Ņujorkā. Tas saglabās proporcijas koncepciju, kas mēra 4625 milimetru garš, 1891 milimetru plata un 1609 milimetru augstumā, bet tuvoties vairāk nekā vienkāršu dizainu.
Koncepts bija aprīkots ar diviem elektromotoriem, pa vienam izvietoti uz katra no tiltiem. Elektromotors uz priekšējās ass piegādātas 102 zirgspēku spēka, bet uz aizmugurējās ass-204 zirgspēku spēka, kopā 306 zirgspēkiem. Tādējādi, sistēma nodrošina pilnpiedziņa, bet Volkswagen ņem vērā piedāvājumu versijas ar vienu motoru un aizmugures piedziņu.

Litija-jonu akumulators, kas ir uzstādīta uz grīdas un ar jaudu 83 kw / h, nodrošina viņai autonomiju līdz pat 500 kilometru ciklu NEDC, bet vācieši gatavo, kā gadījumā ar ID.3, vēl ir divas baterijas. Tās pamatā ir platforma MEB, kuru grupa Volkswagen rezervēju ģimenes ID.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE