Maserati testēšanas elektrisko piedziņu jaunās paaudzes

Autore: admin
Maserati testēšanas elektrisko enerģētisko sistēmu, un avoti nozares saka, ka tā tiks izmantota, lai nākotnes paaudzes modeļiem GranTurismo un GranCabrio. Video тизере, pop-up šodien preses vietnē Maserati, parādās simboli MMXXI, nosūtot ražošana 2021 gadā. Tas ir gads, kad tiks uzsākta nākamajā Maserati GranTurismo ar elektrisko piedziņu, bet tad, gadu vēlāk, Maserati GranCabrio.
Atšķirībā no citiem elektriskās piedziņas sistēmu, kas, kā parasti, kluss, viens, kas izstrādāts, Maserati, tiks apzināti dzīvot. Saskaņā ar Maserati, viņa inženieri meklē vadošo skaņu, kas veiksmīgi var aizstāt vienu, kas tika ražots ar 4,7-litru V8 dzinēju. Ja mēs dzirdam skaņu prototips no video zemāk, mēs varam darīt, ir diezgan skaidru priekšstatu par nodomu itāļi.

Elektriskā transmisija izstrādāta mājā Maserati, tiks aprīkots ar trīs elektromotori, lai nodrošinātu полноприводной sistēmas iespējas ar torque vectoring-parasto mērķis auto ar izteikti sportisku raksturu. Maserati papildu sola īsā laikā, iekraušanas un ievērojamu autonomiju-iezīmes, kas bieži vien взаимоисключают viens otru.
Video teaser tika izlaists neilgi pēc tam, kad Maserati parādīja fotogrāfijas ar slēpts prototips. Tas ir tas, ko sauc par "test-mule", ko izmanto, lai pārbaudītu jaunu transmisiju sistēmas, šajā gadījumā ir runa par modificētu versiju Alfa Romeo 4C. tas ir nedaudz lielāks sensors nekā oriģinālā modeļa, milzīgu gaisa ieplūdes un расклешенные spārnus, lai atbrīvotu vietu platām riteņu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE