Pirmie attēli ar jaunās paaudzes Nissan Juke 2020

Autore: admin
Zem ārējās камуфляжом prototipu, pārsteigts fotogrāfiem, var atzīmēt elementi jauna, pilnībā pārstrādāta dizaina nākotnes Nissan Juke. Izmaiņas tika veiktas, tieši pamatojoties uz klientu prasībām krosoveru segmentā B, īsto izskatu un dinamisku funkcionalitāti un veiktspēju nākotnes Juke.

Japāņi sola, ka ne tikai dizains ir mainīts, bet gan dinamiska uzvedība: oficiālā atbrīvošana, lai gan ir lakonisks, runā par "Проворном ceļu tērpā" un "lielisko braukšanu". Starp citu, termini, kas apraksta, sportiskums un veiklību Juke, ir neskaitāmi. Mēs gatavojamies runāt par šo jautājumu pēc tam, kad возглавим nākotnes modelis.
Nissan Juke piedāvās, kā jau bija gaidāms, jaunākās atbalsta tehnoloģijas, tai skaitā jauno sistēmu ProPilot, nesen atjaunināta, lai Qashqai un Leaf. Viņš izmanto kombinācijā ar ultraskaņas sensoriem, радиолокаторов un videokameras, lai nodrošinātu kustību pa šoseju bez rokām uz stūres rata. Platforma, uz kuras tiks īstenota nākamajā Juke, ir pazīstama ar CMF-B alianse Renault-Nissan, tāpēc mēs sagaidām vairākus motorus, kas ietver trīs un четырехцилиндровые modeļi ar jaudu no 100 k. s. līdz 200 zs, s. Nākotnes modelī debitē 3 septembrī, bet pārdošana sāksies līdz gada beigām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE