Jauns skandāls ap Tesla

Autore: admin
Jauns skandāls izcēlās uzņēmuma Tesla. ASV varas iestādes izmeklē iespējamo vainu vairāk nekā 120 automašīnām. Vairāk nekā 100 no tiem bijuši iesaistīti nelaimes gadījumi pēc tam, kad viņi pēkšņi paātrinājās, netīšām tas ir bez dalības vadītājiem.

Autoceļu satiksmes drošības administrācija (НАБДД) veic pārbaudi pēc tam, kad vairāk nekā 127 cilvēki ziņoja par to pašu problēmu: viņu automašīnas ir krasi paātrinājies satiksmes plūsmā. Lūgumā aicina analizēt ne mazāk par pusmiljonu automašīnu, kas var izraisīt avārijas, par kurām ziņo klienti.
Vispārēja sūdzība, kas iesniegta vairākiem īpašniekiem, Tesla, tika iesniegts 19. decembrī un tā tika publicēta NHTSA. Сообщенная problēma radās dažiem modeļiem ir svinīgajos pasākumos Model 3 (vienības, kas celtas 2018), Model S (vienības, kas celtas 2012-2019 gados) un Model X(uzceltas 2016-2019 gados).

110 automašīnu, kas ir cietuši no šo defektu, bija iesaistīti nelaimes gadījumi, kuru rezultātā ir cietuši 52 cilvēki. Daļa negadījumu notikuši laikā manevrus stāvvietā vai laikā manevrus ar izbraukšanu no autostāvvietas.
Pirms dažiem gadiem ASV varas iestādes izmeklēja līdzīgu problēmu, bet tad viņi ir pierādījuši, ka vaina tiešām bija šoferi, kas сбивали bremžu pedāļa un paātrinājumu. Viņi nejauši ir nospiests aizrīties, kad patiesībā ir viņu nolūks bija tāds, lai bremzēt. Ja vaina tiks apstiprināts, Tesla būs spiesta atsaukt visas ietekmētās mašīnas labošanai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE