Jaunā Toyota GR Supra ar dzinēju no BMW

Autore: admin
Jaunā Toyota GR Supra izpaužas BMW, pie tam auto būs vērts ne tik dārgi, kā bija gaidīts. Runa ir par 2,0-litru četru cilindru турбонаддуве, kas darbojas arī zem motora pārsega, dvīņu brāli " BMW Z4.  Līdz šim laikam šī versija ir pieejama tikai Japānā. GR Supra ar 2,0 litru dzinēju nāk ar 258 лошадиными spēkiem un 400 Nm griezes momentu kopā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu.
Jaunā Toyota Supra ir 340 zs s. un sasniedz 100 km/h 4,3 sekundēs. Toyota pāriet uz, izmantojot savu roadster sprints no 0 līdz 100 km/h par 5,2 sekundēm un maksimālais ātrums ierobežots elektroniski līdz 250 km/h Šī versija sver par 100 sterliņu mārciņu mazāk, nekā versija ar 3,0-litru motoru.

Auto darbojas uz 18 collu riteņiem, bet uz klāja ir 8,8 collu multimediju sistēma ar touch screen, ar četriem skaļruņiem un sēdekļiem, ģērbušies alcantara. Eiropas klienti arī saņems limited edition Fuji Speedway, krāsots balts metālisks, ar spoguļiem rşii un 19 collu lietie diski riteņiem, bet no iekšpuses tie ir уступят vieta вставкам ar oglekļa šķiedru un alcantara, kas kontrastē baltos un sarkanos toņos. Tiks uzbūvēti tikai 200 šādu versiju.
Jaunā Toyota GR Supra tiks aprīkots ar tādām drošības sistēmām, piemēram, Pre-Crash Safety ar bremzēšanas funkciju, ielaušanās atklāšanas sistēmu, gājēju un velosipēdistu, sistēmu uzturēšanai braukšanas joslas un iespēju atpazīšanas zīmes, ceļa satiksmes zīmju. Standarta komplektācijā ietilpst arī Intelligent Speed Assist.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE