Bentley izvada no ražošanas slaveno modeli

Autore: admin
Ražošana Mulsanne beigsies pavasarī 2020. gadam. Šobrīd uzņēmums strādā pie vairākiem jauniem projektiem, bet, vai tie tiks īstenoti, pagaidām nav zināms. Tas ir unikāls risinājums, kas nozīmētu atjaunot ražošanu. Britu luksusa zīmolu teica otrdiena, ka Flying Spur atradīsies uz augšu savas sedana, bet suv Bentayga un Continental GT (pieejams formā kupejas un kabrioleta) papildina portfeli.

Tā ir pēdējā zīme, ka patērētāji visā pasaulē turpina migrēt no tradicionālajiem automobiļiem, neatkarīgi no cenas, prestiža vai ģenealoģijas. "Šis lēmums tika pieņemts laikā, kad mums ir ievērojams pieprasījums no klientu puses uz citām esošo modeli,"teica Chris Kraft, valdes loceklis Bentley pārdošanas, mārketinga un pēc pārdošanas.
Bentley pārdeva 11,006 automašīnu visā pasaulē 2019 ar 5 procentu pieaugumu. Zīme atvadīšanās ar Bentley Mulsanne radīts speciāls izdevums ar nosaukumu 6.75 by Mulliner. Tas nāk ar unikālām detaļām dizaina iekšpuses un ārpuses, ieskaitot plāksnīti, kuru parakstījis izpilddirektors Bentley Адрианом Холлмарком.

Bentley gatavojas būvēt tikai 30 vienības šī īpašā izdevuma. Zem motora pārsega atrodas 6,75-litru divu cilindru dzinējs ar V-8.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE