Zenvo sagatavo konkurents Ferrari FXX K, McLaren P1 GTR un Aston Martin Vulcan

Autore: admin
Mazā dāņu kompānija Zenvo tikko paziņoja, ka laidīs klajā vēl divas superauto, lai Ženēvas autošovā martā. Pirmais суперкаром uzņēmumi bija Zenvo ST1, tā ir populāra, pateicoties 6,8-литровому V8 dzinējam, ar auto slēpts 1104 l. s., un ir sasniedzis 100 km/h tikai par 3 sekundēm.
Šajā gadā kompānija paziņo par atbrīvošanu vēl diviem modeļiem. Pirmais modelis, kas ieguvusi iesauku TS, būtu vairāk, nekā ST1, kas nodrošinās lielāku jaudu un gūt labumu no uzlabotas tehnoloģijas motors. Tāpēc viņš var tikt atbrīvots kā pēctecis ST1 vai vienkārši jauna un uzlabota versija.

Zenvo TSR kļūs par koncepciju hypercar, kas tiks veidota, ierobežotā daudzumā kā alternatīvu, kas konkurēs ar tādiem modeļiem, kā Ferrari FXX K, McLaren P1 GTR un Aston Martin Vulcan. Zenvo Automotive ir dibināta 2004. gadā. Pirmais prototips Zenvo ST1 tika pabeigta 2008. gada decembrī, un ražošana sākās 2009.gadā. Tikai 15 mašīnas tika uzbūvētas.
Starp citu, tā ir cena, 2015. gadā sastādīja 952 tūkstošiem dolāru. Šobrīd notiek aktīvs darbs, lai uzsāktu jaunus projektus. Daudzi ir pārsteigti par to, ka gatavo автоконцерн.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE