Visdārgākais Mustang tika pārdots izsolē

Autore: admin
Visdārgākais Mustang pasaulē-tas ir tas, kas bija iesaistīti filmā Bullit. Auto, pārvalda Stīvu Маккуином filmā 1968. gada, tika pārdots izsolē par 3,4 miljoniem dolāru. Ar nodokļiem izmaksas фастбэка sasniedz 3,74 miljoni dolāru. Visdārgākais Mustang līdz šim bija Shelby GT500 Super Snake, kas celta 1967. gadā. Mašīna tika pirkta pagājušajā gadā noslēpumainā pircēja par 2,2 miljoniem dolāru.
Auto, kas nekad nav atjaunota, nes krāsa Highland Green, kā arī rūsas pēdas un dažas skrambas, īpaši kas ir uzņemtas filmēšanas laikā, lai tā izskatās autentisks, tas, ka киноиндустрия vērtē kā pirmo mūsdienu skatuves sekošanas automašīnu. 10 minūšu laikā leitnants Frenks Bullet, pilns ar Stīvu Маккуином aiz riteņa šo Мустанга ir Dodge Charger uz San Francisco.
Modeli, kas pārdots izsolē, kuru organizēja casa Mecum Auctions, viens no diviem, kas izmantoti filmā, kas aprīkota ar 6,4-litru V8 dzinēju, kas attīsta 325 zirgspēku jaudu. Disks ir savienots ar manuālo pārnesumkārbu ar četriem передаточными skaitļiem. Trīs metāla caurules ir sametinātas kopā zem sānu sliekšņiem, lai uzturētu kameru, nodrošinot, ka tie, kas seko attēliem, liekas, ka tie ir tieši iesaistīti darbībā. Pēc apšaudes mašīna nokļuva garāža darbinieka Warner Bros.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE