Kā izskatās visspēcīgākais Lamborghini Urus

Autore: admin
Kompānija Prior Design ir tikai, ka ir publiskojusi attēlus ar visvairāk traks Lamborghini Urus, kas jebkad ir izveidota! Eksotiskie suv ir saņēmis bodykit, kas liek viņam izskatīties vēl vairāk agresīvi.

Lamborghini Urus - tas joprojām ir interesants izskats. Bet, kad viņš spēlē ļoti agresīvi бодикит, tas var atstāt apkārtējo bez reprodukcija. Uz to viņš arī novietoja Prior Design, kad viņš aprīkoja auto ir pilnībā pārstrādātiem kapuci ar ļoti pamanāmas ribām un difuzoru, kas novirza gaisa plūsmu labāku aerodinamiku.
SuperSUV-u saņēma arī runātāji spārni ir no oglekļa šķiedras, kas liek viņam izskatīties biedējoša no jebkura virziena. Ja ir vēlēšanās, klienti var pasūtīt virsbūves krāsa.

Jauni sliekšņi, jauns elerons, kas ietilpst turpinājums jumta, otra ir uz bagāžnieka vāka, zem aizmugurējā loga, bet arī aizmugurējais difuzors padara to izskatās tā, it kā viņš sāka sacensības.

Prior Design ir arī izveidojusi jaunu raidījumu ar ovālām caurulēm. Urus ir aprīkots ar 4,0 litru двухцилиндровым V8 dzinēju, kas attīsta 650 zirgspēku jaudu un 850 Ņūtonmetru griezes momentu. Ierīce, kas savienota ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, ZF, nodrošina sprints no 0 līdz 100 km/h 3,6 sekundēs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE