Maserati ražo ierobežotu sēriju Royale, lai Quattroporte, Levante un Ghibli

Autore: admin
Maserati ražo ierobežotu sēriju Royale, lai modeļu sēriju Quattroporte, Levante un Ghibli. Tikai 100 kopijas būs izgatavotas no šīs sērijas, visi find tiek piedāvāti ar 3,0-litru, dīzeļdegvielas un benzīna V6 dzinējiem. Ierobežota sērija Royale-cieņas vēstures Maserati un jo īpaši ierobežotas sērijas Quattroporte Royale 1986. gada. Tas bija aprīkots ar 4,9 l V8 dzinēju, kas attīsta 300 zs s. Tikai 51 vienības ir ražotas.

Maserati šodien publicē speciālo sēriju ar tādu pašu nosaukumu, kas ir pieejama visiem modeļiem ar V6 dzinējiem pašreizējā datu diapazona Maserati. 100 Maserati Quattroporte", "Blitz" un "Ghibli" Klavieres " tiks ražoti un ar V6 dzinējiem un Dīzeļa 3.0 l 275 l, bet benzīna 3,0 l 350 Zs un 430 zirgspēkiem. Jauna speciālā sērija Royale ir pieejama divās unikālas krāsās zilā un zaļā: Blu Royale un Green Royale. Lai papildinātu stilīgu izskatu, Levante Royale aprīkots ar 21 collu riteņiem Anteo Staggered Anthracite un titāna vītni riteņiem Anthracite modeļiem Ghibli un Quattroporte.
Speciālā sērija Royale nāk ar plašu iekārtu pateicoties paketēm Cold Weather, Premium un Driving Assistance Plus, ko paredz standarts. Maserati Levante, Quattroporte un Ghibli Royale ir aprīkoti ar modernu sistēmu palīdzību braukšanas aktīvai reaģēšanai uz potenciālās briesmas uz ceļa, kā arī, lai palielinātu drošību un komfortu vadītājam un pasažieriem.

Kā arī citi modeļi līniju, speciālā sērija Royale ir aprīkota ar ierīci Maserati Touch Control Plus (MTC+), interfeisu touch screen 8.4", kas pārvalda visas galvenās funkcijas automašīnas, tostarp apsildāmi priekšējie sēdekļi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE