Lamborghini Veneno Roadster-kā izskatās auto izmaksas ir 5 miljoni eiro?

Autore: admin
Rodsters Lamborghini Veneno tiks izsolīta nākamajā mēnesī Parīzē, bet nams RM Sotheby ' s cer iegūt aptuveni 5 miljoni eiro. Bet ko dara itāļu rodsters ir tik īpašs? Lamborghini uzcēla tikai deviņas šādas kopijas, drīz pēc tam, kad 2013. gadā tas tika izlaists tikai četri kupeja. Šis rodsters Lamborghini Veneno ir otrais, kurš redzējis dienas gaismu, un tika nekavējoties iegādāts loceklis, karaliskās ģimenes, Saūda Arābijā. Tikai par 450 kilometrus ar viņu devās arābu princis.

Automobiļa virsbūve nokrāsota matētā melnā krāsā un ir ieliktņi no oglekļa šķiedras un zaļie akcenti суппортах, krācēm un aizmugurējā dinamiku. Aizmugurē arī parādās milzu Elerons. Auto saņēma aizsargplēvīti, lai atbrīvotos virsbūve no iespējamās virsmas skrāpējumiem.
Rodsters, kas celta Sant ' Agata Bolognese 2015. gadā, iekustināt 6,5-litru V12 dzinēju, kas arī veicina modeli Aventador izstrādā un attīsta 750 zirgspēku. Tikai par 2,9 sekundēm nepieciešams, lai saņemtu no 0 līdz 100 km / h, ceļā uz maksimālo ātrumu, 355 km/h RM Sotheby ' s sagaida, ka šis Lamborghini Veneno Roadster kļūst par klasiku, un cer saņemt no 4,5 līdz 5,5 miljoniem eiro, izsolē, kas notiks 5. februārī Parīzē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE