Vai jaunais modelis Fiat 500 ar retro stilā ir popularitāte?

Autore: admin
Jāatzīst, ka koncerna Fiat Chrysler Automobiles kamēr nav šādu plānu, bet vīzija pēctecis modeli 126, atbrīvo Fiat, reāli. Nelielas elektromobiļi bauda pieaugošo interesi klientiem.

Fiat 2020. gadā sāks pārdošanas modeli 500, bet sortimentā ir auto itāļu ražotāja tur ir vieta vēl mazāku auto. Ideja stilizētu jaunu automašīnu, mūsuprāt, ir ļoti veiksmīgs.

Fiat 500 ierosināto tagad versijas ir liels hit pārdošanas. Ar nosacījumu, ka viņa prasmīgi realizēta, un pie Fiat ir liela pieredze šajā. Elektromobiļi arī kļūst aizvien populārāka. Ja jūs apvienot šīs divas tendences, elektriskā Fiat 126, šķiet, ir diezgan laba ideja. Uz Ženēvas auto izstādē 2019. gada itāļu uzņēmums pat ieviesa vīzija elektriskās pilsētas auto ar nosaukumu Fiat Centoventi. Saka, ka pēctecis Panda izskatās tāpat, bet kāpēc nevar nosaukt 126e? Starp citu, 2025. gadā zīmolam paliks tikai 126 gadi. Nejaušība?
Fiat 126e var būt veiksmīga, it īpaši, ja tas ir līdzīgs projekts ir portāla Motor1.com un viņš bija pievilcīgs novērtēts. Šādā situācijā pat tehniskie parametri atiet uz otro plānu, bet klienti, pieņemot lēmumu par pirkumu, vadās pēc pozitīvām emocijām un pieķeršanos zīmolu. Fiat 126 būtu lielisks iedvesmas, lai šādu produktu, tāpēc, ka tas prasa daudz jūtas, ne tikai latvijas iedzīvotāju vidū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

    2019 © BESTNEWSLV-GROUP Powered by DLE